Недорога та якісна заправка картриджів у місті Дніпро!

Принтери влаштовані так, що рано чи пізно їх потрібно доправляти для подальшої експлуатації. На сьогоднішній день, незважаючи на те, що існує величезна кількість компаній, що займаються обслуговуванням та ремонтом оргтехніки, якісна заправка картриджів може бути здійснена лише професіоналами.

Недорогая заправка картриджей

Принтери влаштовані так, що рано чи пізно їх потрібно дозаправляти для подальшої експлуатації. На сьогоднішній день, незважаючи на те, що існує величезна кількість компаній, що займаються обслуговуванням та ремонтом оргтехніки, якісна заправка картриджів може бути здійснена лише професіоналами.

Кожна організація має свою особливу технологію для заправки картриджів для лазерних, струминних, інших принтерів і копіювальних машин. Завдяки фахівцям у цій сфері існує можливість багаторазового заправлення картриджа, при цьому зі збереженням високої якості друку. Сьогодні недорога заправка – це не ознака кустарного способу роботи, а просто адекватні ціни на дані послуги.

Компанія ПрінтМастер пропонує якісну та недорогу заправку картриджів. Скориставшись послугами наших технологів, у майбутньому ви уникнете постійних витрат на ремонт або придбання нових картриджів.

Переваги компанії ПринтМастер

*доступні ціни;
* висока якість усіх виконаних робіт;
* гарантія на виконану роботу;
* висока швидкість роботи;
* заправка може бути здійснена в будь-якому зручному для вас місці (будинок, офіс, наша майстерня);
*індивідуальний підхід до клієнта (для нас ваш випадок не рядовий, а особливий);
*заправка картриджів здійснюється для принтерів усіх марок та моделей;
*можливість комплексного обслуговування.

Безперечні переваги заправки картриджів

По-перше, це зручність. Суть недорогої заправки картриджа полягає в наступному: будь-яка компанія, яка користується даною послугою, матиме цілу низку переваг, таких як знижки, що надаються для постійних клієнтів, виїзд фахівця в будь-яку точку міста, безкоштовна доставка товарів та ін. Якщо ж ви потребуєте одноразової заправки, то наші ціни набагато нижчі, ніж у аналогічних фірм.

По-друге, екологічність. В даному випадку ви не тільки дбаєте про здоров’я своїх співробітників, а й про довкілля в цілому. Це пов’язано із заміною картриджа: його заміна передбачає утилізацію. А заправка – роботу з одним і тим самим витратним матеріалом. Це дозволяє суттєво скоротити забруднення довкілля.

По-третє, це, звичайно, економія ваших коштів. Вартість нового оригінального картриджа (тільки такий гарантує повну сумісність та тривалий термін експлуатації вашого принтера) значно дорожчий, заправлений і навіть відновлений.

Фахівці компанії ПрінтМастер подбають про вашу оргтехніку, значно покращивши її функціональність та продовживши їй термін експлуатації.