Навіщо потрібна прошивка принтерів.

Принтер є важливою складовою кожного офісу. Його вартість дуже доступна. Багато хто також мають такі пристрої вдома. А ось обслуговування в процесі роботи стає дуже серйозним фінансовим тягарем. При оптимальному завантаженні принтера в офісі швидко витрачається матеріал, і підприємство або власник принтера змушений купувати новий картридж.

Принтер

Принтер є важливою складовою кожного офісу. Його вартість дуже доступна. Багато хто також мають такі пристрої вдома. А ось обслуговування в процесі роботи стає дуже серйозним фінансовим тягарем. При оптимальному завантаженні принтера в офісі швидко витрачається матеріал, і підприємство або власник принтера змушений купувати новий картридж. Чим більше навантаження, тим більше картриджів купується. Багато виробників з метою збереження свого доходу та бажаного рівня продажу витратних матеріалів вбудовують захист від можливої ​​заправки принтерів. Це значно підвищує вартість обслуговування техніки. Система контролю покликана оберігати картридж від заправки тонером, що унеможливлює повторне його використання, і ви змушені купувати щоразу новий. Вартість картриджа досить велика і обслуговування принтера виливається на серйозну суму.

Така ситуація абсолютно нормальна для тих, хто не має уявлення, що таке прошивка принтера. Здійснити заходи щодо обходу наднадійного захисту допоможуть фахівці компанії ПрінтМастер. Ваш принтер залишиться колишнім надійним пристроєм, тільки картриджі купувати не буде необхідності. Картридж можна буде заправляти тонером. У вартісному вираженні операція із заправки картриджа значно менша, ніж вартість нового картриджа для вашого принтера. Суттєва економія з’явиться буквально після кількох місяців роботи вашого принтера при повному його навантаженні.

Всім добре знайома ситуація, коли потрібно роздрукувати терміново матеріал, а принтер відмовляється працювати, тому що закінчився тонер у картриджі. Якщо принтер не перепрошує, пошуки нового займуть досить тривалу кількість часу і виконання важливої ​​роботи може бути зірвано. У той час як здійснення заправки принтера процедура дуже швидка і буквально, за кілька годин заправлений картридж можна буде повернути назад і можна продовжувати роботу.

Навіщо платити більше, коли можна набагато економніше обслуговувати принтер, а кошти направити на інший важливіший захід.