Сучасний принтер. Більше, ніж друк!

Сучасні принтери вже давно стали незамінним пристроєм не лише в офісах, а й удома. З їхньою допомогою можна не лише роздрукувати доповіді, рецепти, реферати, а й фотографії.

современные принтерыСучасні принтери вже давно стали незамінним пристроєм не лише в офісах, а й удома. З їхньою допомогою можна не лише роздрукувати доповіді, рецепти, реферати, а й фотографії. Не менш популярними сьогодні є 3D-принтери, які можуть створювати об’ємні предмети. Поговоримо про сучасні досягнення у галузі виробництва принтерів.

Принтери для фотографій
Друк фотографій удома, про таке раніше могли лише мріяти професійні фотографи та любителі. Сьогодні ж, навіть маленька дитина може роздрукувати фотографію, натиснувши лише одну кнопку на принтері. Які ж принтери допоможуть зробити друк фотографій у домашніх умовах?

Струменевий принтер. Переваги таких принтерів у їх недорогій ціні та гарній працездатності. Однак варто згадати і про недоліки: струменеві принтери повільно друкують, та й витрата чорнила показує велику.
Лазерний принтер. Більш сучасний пристрій. Ми звикли, що лазерні принтери бувають лише чорно-білі, але прогрес не стоїть на місці, і вже сьогодні можна купити кольоровий лазерний принтер. Недолік такого пристрою у великих габаритах. Крім цього, пристрої друкують лише на фотопапері, та ще й коштують недешево.
Сублімаційні принтери. Мабуть, це найактуальніший варіант на сьогоднішній день. Такі принтери друкують фотографії 10 на 15, у своїй використовують цікаву технологію. Кристалічний барвник вноситься під поверхню паперу, що робить фотографії яскравими та насиченими.
Висновок: для друку фотографій у домашніх умовах більше підходять сублімаційні принтери, які відповідають параметру ціна-якість.

Об’ємні принтери
Тривимірні, об’ємні або 3D-принтери сьогодні набули широкого поширення. Звичайно, зараз їх рідко зустрінеш удома у простого обивателя, але виробники кажуть, що це лише питання часу. Як би там не було, але це інноваційний пристрій, який дозволяє створювати дрібні деталі за заданою схемою чи малюнком. Вважається, що 3D-принтери стануть особливо популярними у мікрохірургії, харчовій, будівельній промисловості та багатьох інших сферах діяльності людини.

Хоч би як розвивалися технології, на сайті PrintMaster ви завжди можете замовити професійний ремонт принтерів, МФУ та інших пристроїв. Зламався 3D-принтер? Приносьте – розберемося!